Esram BÖLÜK ile Şimdilik Hoşça kal!

0 149

- Advertisement -

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Esram BÖLÜK ile Şimdilik Hoşça kal!   

 

Şimdilik Hoşcakal İkinci Adam yayınlarından çıktı. Esram Bölük’e ait eser dikkatle incelenmeye değer.

Esram Bölük 25 Ağustos 1991 İstanbul doğumlu.  Esram Bölük farklı eğitim çalışmalarının ardından asıl yapmayı istediği iş olan yazarlığa doğru yönelerek küçük yaşlarından beri tuttuğu günlüklerini defter köşelerine yazdığı notlarını biriktirip gün yüzüne çıkarmaya başladı. Yaşamış olduğu duygularının bir kısmını 2018 Nisan ayı içerisinde “Şimdilik Hoşça Kal” adlı şiir kitabı ile adeta dışa döken Esram Bölük kitabını anlatırken şu ifadeleri kullanıyor : “Son iki yıl çok düşündüm; Bir kitap çıkarmalı mıyım ? Diye. Sonuçta kitabı okuyan herkesin avuç içlerine duygularımı ve yaşanmışlıklarımı koyacaktım. Fakat yaşadıklarımı yaşayan, aynı duygu ve düşünceleri paylaştığım bir çok kişi ile tanışmak bana güç verdi. Çocukluğumdan beri tek hayalim Esram Bölük ten geriye bir şey kalmalıydı ki: Hayalimi yaşıyorum. Emin adımlarla ikinci kitabımı kaleme aldım. Yakında o da aramızda olacak.

“ŞİMDİLİK HOŞÇA KAL” ın diyeceğim ama siz benimle kalın… Ve unutmayın ki: “Hayalleri gerçekleştirmenin mutluluğunu sadece hayallerinin peşinden giden yaşar…”

Ve kitaptan bir kesit : “ Giderken yaşanan her şeyi bir “Hoşça Kal” a sığdıranlar da varmış…

Ben hoş kaldım… Kışın ortasında üşüyen ellerim bir kahve bardağını tutarken;

Kulağıma gelen o yalnızlık şarkılarının melodisi,

Sen de benim kadar “Hoş” kalabilmeyi başarabildin mi?”

 

Esram Bölük son günlerde çeşitli imza günleri ve yazar okur söyleşileriyle okuyucularıyla buluşmaktadır. Eserleri her geçen gün daha geniş kitlelerce duyulan ve duyuldukça da yayılan Esram Bölük küçük yaşlardan beri geliştirdiği yazarlık yeteneği , çalışkanlığı kendine özgü naif yazı dili pozitif enerjisi ve güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Esram Bölük tüm bu nitelikleriyle gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

- Advertisement -

- GAR -

Scorpiol