Nurgül Düzenli / KOVA BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

0 308

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

- Advertisement -

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KOVA BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

 

16 Şubat tarihinde, saat 00:06 da, Kova burcunun 27 derecesinde Parçalı Güneş tutulması ve Yeniay meydana gelmekte. Etki süresi ortalama 6 ay olan bu tutulma, ülkemizden gözlemlenemeyecek ancak Antarktika ve Güney Amerika’dan gözlemlenebilecek.

 

Aslan – Kova aksında gerçekleşen tutulmalar, son bir yılda yaşamımızda önemli değişimlere sebep oldu. Bu yıl da yine aynı aksta devam edecek olan tutulmalar, yaşamımızı değiştirmeye devam etmekte.

Tutulmaların genel olarak oldukça önemli etkileri mevcuttur.   Bireysel ve toplumsal olarak güçlü gündemler açığa çıkartır. Yaşamlarımızda yol ayrımlarına geliriz ve birşekilde yeni bir yön tayin ederiz.

 

Astrolojide Kova  burcu konuları, özgürlük, eşitlik, uzay, teknoloji, elektrik, elektronik, bilim, sıradışı konular, isyanlar, icatlar, arkadaş grupları , dernekleri vb. konuları barındırmakta. Kova burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması, Güney düğüm yönünde , Merkür ve Juno ile  kavuşum açısı ile gerçekleşmekte. Yazışmalar, konuşmalar , eğitim, öğretim, yazılı anlaşmalar, gayrimenkul konuları tutulma etkisi ile odağımızda yer alabilir. Ailemiz atalarımız, yaşadığımız yer ile ilgili yeni kararlar almamız gerekebilir. Kalabalık gruplar içerisinde yer alırken , özgürlük duygusunu yönetebilmek önemli. Teknoloji açısından yeni gelişmeler, keşifler karşımıza çıkabilir. İlişkilerde özgürlük ihtiyacı artıyor.

 

Bu tutulma etkisinde Mars Neptün kare açısında gerçekleşeceği için , maddi konularda yanılgılarımız söz konusu olabilir. İlişkiler için vereceğiniz kararlarda ani hareket etmek yerine, etraflıca düşünmeniz fayda sağlar. Bağışıklık sisteminin zayıflığına bağlı hastalıklar söz konusu olabilir. Tutulma etkisi ile yağışlarda artışlar söz konusu olabilir.

Tutulma etkisi ile yeni başlangıçlar dönemindeyiz. Bu dönem radikal beklenmedik sürprizli gelişmeler söz konusu olabilir. Birlik bilinciyle yol alabilmek için bütünün hayrına olacak şekilde hareket etmek önemli. Özgürlük sorumluluk demektir, bireysel sorumluluklarımızı hatırlayıp, güvenli alandan çıkma cesareti gösterebilirsiniz.

 

Tutulmanın etkisini özellikle yükselen burcunuza göre okuyunuz, sevgiler.

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda sosyal gruplar içerisinde önemli sonuçlar almak için girişimler başlatabilirsiniz. Bireysel hareket etmek yerine kalabalıklarda bulunmak isteyeceğiniz bir süreç sizler için. Ayrıca kulüpler, dernekler ile ilgili yeni kararlarınız olabilir. Bu dönem tutulmalar etkisi ile gelecek beklentilerinizle ilgili önemli karar aşamasına gelebilirsiniz. Bazılarınız için bu durum çocuklarla ilgili yeni adımlar atmanızı getirebilir. Sizler için tutulma etkisi yaşamdan keyiflerinizin ne yönce olduğuna dair gelişmeleri getiriyor. Ayrıca mesleki anlamda yapılanma , sürecinize katkı sağlayacak bir tutulma etkisindesiniz . İşinizi geliştirmek için neler yapabileceğinizi sorgulayın.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda mesleki olarak önemli adımlar atma süreciniz devam ediyor. Bu dönem işinizle ilgili uzun dönemdir aklınızda olan bir durumu ortaya koyabilirsiniz. Bazılarınız için eviniz yaşadığınız yer açısından değişimleri getiren döngüler içerisinde hareket ediyor olabilirsiniz. Bu dönem aile bireylerinizle ilgili , anne babanızla ilgili konular odağınızda yer alabilir. Ayrıca uzak mesafeler, şehir dışı, yurtdışı planları başlatabilirsiniz. Yolculuklarda kendinizle ilgili önemli adımlarınız söz konusu olabilir. Bu tutulma ile birlikte özgürlük duygusunu yaşamak isteyeceğiniz durumlar söz konusu olabilir.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda seyahatlerle ilgili uzun dönemdir konu olan durumlarda önemli gelişmeleri beraberinde getiriyor. Gündeminizde yolculuklar, eğitim akrabalar var. Bazılarınız bu dönem finans odaklı hareket ederek, ortaklı işler girişimleri başlatabilirsiniz. Ayrıca bu dönem sosyal medya, tanıtım, sıradışı konular odağınızda yer alabilir. Tutulma etkisi ile birlikte kendinizi ifade tarzınız, konuşmalarınız konusunda gelişmeleriniz söz konusu olabilir. Bu tutulma sizde sınırlarınızı aşarak , bulunduğunuz alandan özgürleşerek hayat yolunda ilerlemenizi istiyor.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda finansal konularda girişimlerinizi işaret ediyor. Bu dönem kredi çekmek , ortaklı işler başlatmak, miras nafaka konularıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız evlilik için girişim başlatabilir veya evliliğinde kararlar alabilir. Bu dönem değişim odaklı yaklaşımlarınız söz konusu olabilir. İlişkilerinizde sağlamlaşmak , hayata karşı daha sağlam adımlar atmak için borç alacak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Sizin için önemli süreçlerden geçiyorsunuz. Bu dönem kalıcı kararlar alıp yolunuzda ilerlemeniz gerekiyor.

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda evlilik ile ilgili önemli gelişmeleri hayatınıza taşıyor. Bazılarınız evlenme kararı alabilir.   Kendinizi diğerlerinden ayırarak mı hareket edeceksiniz yoksa birlik duygusunu mu yaşayacaksınız. Evlilik te birlik duygusunu yaşanacağı önemli alanlardan bir tanesi. Bu ikilimi çözeceğiniz süreçlerden geçiyorsunuz. Özgürlük duygusu ağır bassa bile artık evliliğe kapılarınızı açabilirsiniz. Evli olanlar için ise sorunlu olan birliktelikler için, özgürlük isteği artabilir, ayrılmalar yaşanabilir.  Bazılarınız için bu durum sağlık ile konularda yeni kararlar almaya itebilir.

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda sağlıksal konular odağınızda yer alıyor. Fiziksel sağlığınız, ruhsal sağlığınız bu dönem odağınızda. Tutulma etkisi ile gündelik işlerinizde, organizasyon odaklı gelişmeleriniz söz konusu. Ekip olarak hareket etmek , birlik duygusu odağınızda yer alacak. Ayrıca aşk hayatınızla ilgili yeni adımlar , önemli gelişmeler içerisinde yer alabilirsiniz. Aşk hayatında özgürlük ihtiyacınızın ağır basıyor olsada, sorumluluk almanız gerekebilir. Bu dönem ilişkileri tanımak anlamak önemli,  özgürlük mü, birliktelikmi sorgulamasını yapabilirsiniz. Sorunlu giden ilişkileri için ise bitirme kararı alabilirsiniz.

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda aşka bakışınız değişiyor. Son yaşanan tutulmalarla ilişkilerle ilgili önemli değişimler yaşıyorsunuz. Kalabalık gruplarda, derneklerde , sosyal platformlarda kendinizi daha çok ortaya koyduğunuz durumlar içerisinde olabilirsiniz. Daha görünür olma , kendiniz ortaya koyma isteğiniz artıyor. Bazılarınız aşk ve çocuklarla ilgili karar aşamasına gelebilir.  Bu dönem yaşamınızın temelleri üzerine etraflıca düşünüyorsunuz. Bazılarınız gayrimenkul alımı veya ev değiştirme gibi konularla ilgilenebilir. Aileniz ile ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda işiniz ve evinizle ilgili önemli kararlar alma yönünde ilerliyorsunuz. Son dönem yaşanan tutulmalar yaşamınızda önemli yön verici etkiye sahip. Bazılarınız kariyerinde önemli yön değişimleri yaparken , bazılarınız ikametini değiştirecek adımlar atmakta. Bazılarınız evini değiştirirken, bazılarınız evlilik adımı atmakta. Bu dönem ayrıca sizler için iletişiminizin değiştiği, yapılandığı süreçlerden geçiyorsunuz. Bazılarınız yakın çevresi ile ilgili yeni kararlar alabilir. Tutulma etkisi ile anne babalarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Tutulma etkisi özgürleştirici etkiye sahip, sınırlarınızı aşarak girişimler başlatabilirsiniz.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda iletişim trafiği artıyor. Son yıllarda seyahat gündemi olanlar açısından , uzak mesafelerle ilgili kararlar alabilirsiniz. Ayrıca bazılarınız için yaşamlarında yeni şeyler öğrenmek için adım atabilirsiniz. Sıradışı farklı konular ilginizi çekebilir Yaşam amaçlarınız, manevi yolculuklarınız, hedefleriniz bu tutulma etkisi ile önemli gelişmeleri beraberinde getiriyor. Bazılarınız üniversiteler, eğitim, seminer , sosyal medya  gibi konularda kararlar alabilir. Tutulma etkisi ile finansal konularla ilgili gelişmeleriniz söz konusu olabilir, gelirinizle ilgili yeni girişimler başlatabilirsiniz.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda finansal konularda yeni durumlar içerisinde olabilirsiniz. Ayrıca iş teklifleri, yeni projeler gündeminizde olabilir. Son dönem yaşadığınız tutulmalarda maddi manevi değerlerinizde önemli gelişmeler yaşamaktasınız. Satürn’ün de sizin burcunuzdan geçiyor olması sorumluluklar konusunda sizden ciddiyet istiyor. Bu dönem yeni gelir kapıları için adımlarınız söz konusu olabilir.

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızın genelini ilgilendiren önemli kararlar alabilirsiniz. İç dünyanızda , manevi yönünüzü güçlendireceğiniz gelişmeler içerisinde olabilirsiniz. Ayrıca bu dönem evlilik , ortaklık konularında hareketlilikler söz konusu. Bazılarınız evlilik yönünde kararlar verebilir. Evli olanlar için , özellikle temelde sorunlu olan birlikteliklerde özgürlük isteğiniz artabilir ve ayrılıklar gerçekleşebilir. Tutulma mevsiminden geçtiğimiz bu dönem , sizler yenilenmeler içerisindesiniz.

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

 

Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile yaşamınızda sağlığınız, rüyalarınız ruhsal, psikolojik konular odak noktanızda yer alıyor. Bu dönem yaşamınızda önemli konularda bırakmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi yenileyeceğiniz bu tutulmada , sosyal sorumluluklarınızla ilgili önemli durumlarınız söz konusu. Kendi gerçeğinizi daha net ortaya koyma yolunda ilerlerken , duygusal hassasiyetleriniz konusunda kararlar alabilirsiniz. Tutulma etkisiyle gizli gündemler, perde arkası konularla ilgilenebilirsiniz. Bu hafta manevi ruhsal çalışmalar yapmak , arınmalar yapıp, şifalanmak için uygun bir süreçte olacaksınız

 

ANTALYA ASTROLOJİ EĞİTİMİ- DOĞUM HARİTASI YORUMU- KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU SEANSLARI İÇİN İLETİŞİM

 

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

Home 1

TELEFON : 0 533 428 47 02

 

Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

- Advertisement -

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

- GAR -